Kurz osobního rozvoje a produktivity

K

Nejdůležitějším návykem pro dosažení životního úspěchu je posouvat se každý den o krok blíže ke svým cílům.

V každém člověku dřímá ohromný potenciál, ale jen málokdo ho umí probudit.

S tímto masterkurzem produktivity ovládnete stejný systém, jakým se mi povedlo vybudovat z jednoduché myšlenky úspěšný byznys s 15 000 zákazníky. Stejně dobře se dá použít pro osobní i profesionální život.

Podívejte se na můj příběh v krátkém pětiminutovém videu:

Masterkurz se skládá ze tří částí:

  • budování soustředěnosti,
  • zvyšování efektivnosti,
  • dosahování cílů.

Roční přístup do kurzu získáte jen za 1490 Kč:


Řeknu vám pravdu o produktivitě

Většina lidí následuje rady, které jsou předurčeny k neúspěchu.

Vsadím se, že jste již sami zkoušeli uplatnit ve svém životě různé rady o efektivitě. Zřejmě jste vyzkoušeli i nějaké mobilní aplikace pro vytváření seznamů úkolů, kalendářů, poznámek… Ale v konečném důsledku vám to až tak moc nepomohlo.

Zvyšování produktivity a schopnosti dosahovat cílů není totiž založeno na tom, co děláte – ale jaký charakter si budujete.

Chcete-li uspět v práci, podnikání či životě, nespoléhejte na žádné zázračné metody, které slibují i modré z nebe za minimum námahy. Lepší bude začít si budovat soustředěný a produktivní charakter.

Proto tento kurz není žádný seznam obecných rad o produktivitě. Je to systém, který z vás udělá vysoce efektivní osobnost.

Stačí, když budete sami sebou a tímto systémem ze sebe dostanete to nejlepší.

Já jsem pomocí něj vybudoval velkou firmu, která pomáhá tisícům lidí zlepšit se v cizích jazycích. Stal jsem se člověkem, který má jasné cíle a ví, jak je naplnit.

Ale nebylo tomu tak vždy…

Vlastně to bylo přesně naopak. Už od mala jsem se zvykl sám označovat za “lenivce”. Vždy jsem dělal všechno na poslední chvíli a mým hlavním problémem byl nedostatek disciplíny a soustředěnosti. Kdo mě tehdy viděl, odsoudil by mě k neúspěchu – a měl by pravdu.

Včas jsem se však vzpamatoval. Navzdory překážkám, které vytvářel můj charakter, jsem se postupně začal měnit, až se ze mě stal úspěšný podnikatel. A jediné, co jsem k tomu potřeboval, je správný systém produktivity.

Nestalo se to ze dne na den. Jelikož jsem tehdy od nikoho neměl k dispozici konkrétní postup, šel jsem na to pěkně popořadě. Učil jsem se z vlastních chyb a postupně jsem sestavil efektivní plán, kterým se dá vybudovat produktivní charakter – a to nejen u mě, ale i u lidí kolem mě, kteří žádali o pomoc.

Proto už mám důkaz, že tímto systémem to zvládne každý člověk.

Probíhá válka o vaši pozornost

Míváte pocit, že čas plyne stále rychleji než kdysi?

Že nestíháte všechno, co byste chtěli?

Že vaše trpělivost a soustředěnost je v poslední době mnohem mělčí?

Snad jste proti tomu už i zkusili bojovat:

  • díváte se na videa ve zrychleném tempu,
  • posloucháte podcasty během řízení nebo běhání,
  • komunikujete více přes mobil než osobně…

Není to jen váš problém.

Svět se mění a většina lidí trpí těmito symptomy. Je to proto, že kolem nás jsou stále sofistikovanější rozptýlení, které si vynucují naši pozornost.

Co mám na mysli pod pojmem “rozptýlení”?

Facebook, Instagram, YouTube, Netflix… A zejména telefon v naší kapse, který neustále slibuje chvilkové rozptýlení, jen aby po celý den získával naši pozornost (počet odemčení obrazovky telefonu dospělým člověkem je 50 až 200 krát za den).

Největší technologické společnosti se specializují na získání a udržení vaší pozornosti poskytováním obsahu, který vám dává pocit rychlé odměny. Obsahu, který je psychologicky přizpůsoben na co nejvíce skrolování a klikání.

Nevěřili byste, jak hluboko pod kůži se vám už dostali.

Proto se můj kurz produktivity liší od tuctových rad

Svět se za poslední roky velmi změnil, a proto jsou běžné metody pro zvýšení produktivity zastaralé. Už nestačí jen si zapsat seznam úkolů a plnit je jeden po druhém. Garantuji vám, že tak se daleko nedostanete.

Tento kurz je určen pro nový svět. Pro bláznivé digitální prostředí, ve kterém všichni nyní žijeme. Uznává skutečnost, že jsme neustále vyrušováni a okrádáni o svůj drahocenný čas. Proto si zakládá na tom, abyste si vybudovali vyrovnaný, pevný a produktivní charakter jednoduchým postupem.

Řešení častých problémů s produktivitou

Syndrom plachtění

Na dosažení vašich cílů pracovat chcete, ale vždy vyskočí něco nového. Nová metoda, která slibuje ještě efektivnější hubnutí. Nový online kurz, který vám má ukázat ještě lepší způsob, jak žít bez hranic. Nová příležitost, která vypadá ještě výhodněji než ta, do které jste právě investovali… Toto nikdy nekončí. Život vás odfoukne, kam se mu zachce, jako plachetnici na otevřeném moři. Tak do cíle nedoplavete, akorát tak zanedlouho ztroskotáte. Proto se musíte stát mocným korábem, jehož směr nezmění ani ta největší vánice.

Tento kurz vám poskytuje jednoduchý systém zvládnutí jakýchkoliv rozptýlení a naučí vás, jak si udržet pevný směr plavby k naplnění vašich cílů.

Syndrom absence priorit

Každý vám řekne, jak důležité je stanovit si priority. Jak však zjistíte, které úkoly vás nejvíce posunou vpřed? Každý den přináší nové nepředvídané situace a najednou se jako důležité zdá úplně všechno. To se přece nedá zvládnout, když den má pouze 24 hodin.

Tento kurz vás naučí, jak získat čistou mysl a jak říct “ano” pouze těm správným věcem.

Syndrom rychlé odměny

Rozhodli jste se být produktivní a zaměřit se na svou práci, ale spíše než se nadějete, prsty vás lechtají nutkáním vzít telefon a zkontrolovat Facebook či přečíst si ještě jednu krátkou novinku. Jak dlouho to vydržíte? Jak se dá soustředit a odpracovat si kvalitní práci?

Tento kurz přestaví jednoduchý systém, jak zapomenout na všechna rozptýlení a začít se soustředit na svou práci i bez použití síle vůle.

Syndrom neustálé vytíženosti

Není to tak, že byste nepracovali. Práveže naopak, stále něco děláte, sedíte při práci dlouhé hodiny, někdy i přesčasy. Jenže na konci dne i přes veškerou té zaneprázdněnost není vidět jasný výsledek. Kde zase všechen ten čas utekl?

Tento kurz vám pomůže pracovat méně, protože budete pracovat kvalitně a pouze na věcech, které se odrazí na konečném výsledku. Na konci každého dne budete mít dobrý pocit, že jste se opět o kus posunuli ke svým cílům.

Syndrom přehnaných cílů

Když si stanovíte cíle a nedosáhnete je, je to špatné. Samozvaný odborníci říkají, abyste si vytvářeli iluze, které jsou na míle vzdálené. Jaký to však má dopad na vaše sebevědomí, když jsou cíle pořád v nedohlednu? Postupně na ně zapomenete, protože ani motivace není věčná.

Tento kurz vám pomůže cíle si správně nastavit a vybudovat sebedůvěru potřebnou k jejich dosažení. A brzy uvidíte, proč je většina běžných rad o stanovování cílů zcela nesprávná.

Syndrom vyhoření

Pokud se snažíte dosáhnout svůj potenciál a jdete naplno, určitě jste již pocítili ten nepříjemný pocit vyhoření. Čas od času totiž přijde moment, kdy je toho příliš a vy se nebudete vědět nadechnout. Nejste v tom sami, ale to neznamená, že se to nedá změnit.

Tento kurz vám ukáže, jak předejít stresu a vyřešit hektické, chaotické a nepříjemné situace v klidu a s čistou hlavou.

Jste připraveni stát se vysoce produktivní?

Společně to zvládneme. Pokud máte problémy s produktivitou, které vás neustále trápí, dám vám přesný postup, jak je vyřešit. Pokud máte své cíle, které čekají na naplnění, získáte sílu a nástroje, jak jich dosáhnout. Pokud cítíte, že váš potenciál ještě není plně využit, nyní je ten pravý čas začít na sobě pracovat.

Když si koupíte tento kurz, získáte přehledné video lekce, ve kterých vás tímto systémem převedu krok za krokem. Kurz probíhá online, čili máte svůj uživatelský účet, ze kterého budete mít přístup do všech videí a cvičných materiálů.

Záruka vrácení peněz

Pokud kurz nesplní vaše očekávání, jednoduše pošlete e-mail s žádostí o vrácení peněz do 30-ti dnů od zakoupení a peníze vám budou vráceny.

Nejnovější příspěvky